В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Сигнално Жълто - Page 6 Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 Сигнално Жълто

Go down 
+15
elito_7
kivence
ivan5512
dani_7
RumkaMincheva
ladydi
qnikzp
wiksity
desideskata
ver4e11
kali_diankova
angel4e_f
vanni
mimen4ence
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyСъб Окт 22 2011, 21:58

ЯЯЯЯ Е , кога успяха да я свършат тази работа? Какъв е този? Сигнално Жълто - Page 6 78563
Миме, разбирам те напълно, бяха любимата ти двойка! :blink:
Върнете се в началото Go down
Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател
Mishel



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyНед Окт 23 2011, 09:51

Пелин е бременна и са се оженили тайно...а не светкавично.
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyНед Окт 23 2011, 11:34

тайно светкавично се тая аз останах разочарована от този брак

ама Пелин е много хубава булка cheers
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyНед Окт 23 2011, 13:22

И аз съм неудовлетворена от този избор на Пелин. Обикновено такива връзки на звезди с фитнес инструктори са на физическо ниво и не са дълготрайни , поне такава е световната практика . Искрено съжалявам , че нещата не се случиха с Ибрахим . Бяха ми любима двойка . Пък и този като го гледам не може да се опре като визия на пръстчето на Ибрахим . Но разбира се това не е единственото което може да се търси у един мъж. Все пак изборът е неин и това е факт. Crying or Very sad

Не знам защо си мисля , но Даахан толкова добре , толкова естествено и убедително играеше ролята си на влюбен в Аслъ / Пелин / , че понякога си мисля , че е имал някакви чувства към нея . И щях много да се радвам , ако и в живота му се случеше това. това са мои си разсъждения и блянове! ❤
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyНед Окт 23 2011, 16:02

В интерес на истината трябва да признаем , че от първия до последния 170 -ти епизод Пелин се справи чудесно с една толкова трудна роля и в продължение на 4 години беше толкова упорита и всеотдайна в работата си. Това не е малко за едно 23 годишно момиче , направо изнесе филма на плещите си , докато Даахан направи филма.

Сега вече може да се отдаде на личния си живот и ето сватба , та и бебче се задава , както казва Мишелка. Да им е честито ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
desideskata
вип мечтател
вип мечтател
desideskata



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Окт 24 2011, 20:27

Наистина много хубава булка, роклята я прави по-висока отколкото е в действителност, но си признавам че не очаквах такава новина :) както и да е..да й е честито !
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyВто Окт 25 2011, 19:39

[You must be registered and logged in to see this image.] Ето и една снимка на любимците ни от промото на последния сезон !
Върнете се в началото Go down
ver4e11
Спешен случай
Спешен случай
ver4e11



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyСря Окт 26 2011, 17:04

RumkaMincheva написа:


Не знам защо си мисля , но Даахан толкова добре , толкова естествено и убедително играеше ролята си на влюбен в Аслъ / Пелин / , че понякога си мисля , че е имал някакви чувства към нея . И щях много да се радвам , ако и в живота му се случеше това. това са мои си разсъждения и блянове! ❤

Руми ,аз също съм си го мислела това ,че от негова страна имаше чувсва.Когато Даахан излезе първия път от сериала според мен това беше една от причините .Много се зарадвах когато излезе информация ,че са видени в някакъв ресторант след ревюто и са надявах между тях да се получи ,но уви.
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyСря Окт 26 2011, 17:10

Верче , ето , че и ти си на моето мнение ,което ме радва .
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyСъб Окт 29 2011, 15:49

[You must be registered and logged in to see this image.] ЕТО МАЛКО СНИМКИ НА ДААХАН.
Върнете се в началото Go down
Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател
Mishel



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Ное 07 2011, 12:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] - интервю с бащата на Пелин...


Байрам Али Карахан с много тъга и копнеж се разприказва - "Много търсих дъщеря си. Когато я открих вече беше известна. Стоях далече, за да не ми каже - " Станах известна и ти дойде." Аз не с известната Пелин Карахан, а с дъщеря си Пелин искам да се видя."
Последно Пелин се е виждала с баща си, когато е била на 13, защото след развода с майка й са се преместили в друг град. Пелин първоначално от Анкара се мести в Измир, после в Истанбул. Бащата с години наред се е старал, за да може да я открие. Усилено се стремял да достигне до дъщеря си, но получил отрицателен отговор. Бащата разказа за живота си пред вестник Ватан.
"30 години съм фризьор. 5-6 години вече се занимавам с перуки и имам магазин "Перуки Карахан".
Между нас нещата не са добри. Ние се разведохме с майка й. Не съм се срещнал с нея за съжаление. направих много стъпки в тази насока, но когато няма желание отсреща, не остана друго, което мога да направя. Ако не беше известна, можеше да имам шанс да се сближим, но последните 4-5 години на това приключение мое, тя стана доста известна. За да не ме разбере погрешно и каже "станах известна и затова дойде." си казах тя трябва да ме намери. Знае къде съм, в кой край съм. Пелин ако иска лесно може да ме открие/достигне, но аз нея не мога.
От 5-6 години не съм видял нормално ежедневие./ В смисъла не съм живял нормално/. Житейските условия ни разделиха и после не сме се срещали. Направих много, но не намерих начина, не се срещнах с нея. Разбира се, че бидейки баща съм се затъжил за дъщеря си. Виждам я в интернет или в сериала, да ми причини тази болка, но аз не съм като другите бащи, както казах. От известността на дъщеря си, само мога да се гордея. 5-6 години вече съм в депресия, съсипах се. Но въпреки това не отидох при нея. Решили да се оженят, щастие им пожелавам. Ако ги притеснява присъствието ми в живота им, аз и без това не присъствам в живота им. В колко програми -" аз не искам да виждам баща си."-такива изречения е използвала, дали това е истината, това не мога да разбера. Нямам нужда от славата на дъщеря си, работя да спечеля собствения си хляб, но ми се иска поне едно "как си?" да си казваме като баща и дъщеря. Защото с години търсих това и положих много усилия.
Не искам да се видя с Пелин Карахан, а с дъщеря си. Принуден съм да съкратя бизнеса си, живеем по време на криза, като на всеки човек и на всяка търговия се отрази. Станаха 15 години не сме се виждали с Пелин. И без това отпреди много я търсих и не я отрих . След като стана известна и започна да се издига, аз се депресирах. С издигането на Пелин, моята позиция затъна/пропадна/. /всъщност иска да каже, че нуждата от него за нея не е голяма, че тя ще се усъмни в намеренията му./ При това положение, ако бях отишъл в агенцията и и бях казал - аз съм баща й, можеше да й навредя. задето не сме живяли заедно и личността й непознавам. 5 години след развода, майката на Пелин получи правото на попечителство. В един период от юношеството си Пелин искаше да ме види. Майка и се обади, съгласих се. Отидох в Анкара, тогава живееха там. До тогава непрекарвали времето си заедно много малко дори и кратък разговор не проведохме. Въобще не говорихме. Отидохме на един обяд само. Срещата ни продължи само половин час. След тази среща Пелин и майка и се преместиха в Измир. Не ме уведоми за това. Нито телефон, нито адрес остави. Питах и разпитвах всички познати, съграждани..После виждайки случайно дъщеря си в реклама се шокирах.
...Не съм се женил, нямам си друг. Най-голямата ми мечта е да я прегърна. виждам я винаги в сънищата си. Най-малкото знай, че може да ме потърсиш. Искам да и кажа - "Дъще постоянно те търсих и обичах."
Ако каже - " Аз не искам да те виждам."- нещата приключват. Няма да и досаждам и не искам никога да и вредя.
Върнете се в началото Go down
Dorita
сериозен мечтател
сериозен мечтател
Dorita



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Ное 07 2011, 19:06

Милена благодаря ти много! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Ное 07 2011, 19:47

Мишелка , благодаря ти за превода на интервюто. Една поредна човешка трагедия всъщност за бащата и за Пелин също защото е била лишена от бащинска грижа и обич .
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Ное 07 2011, 20:12

Благодарности и от мен, Милена!
Върнете се в началото Go down
Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател
Mishel



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПет Ное 11 2011, 12:34

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател
Mishel



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПет Ное 11 2011, 12:38

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПон Ное 14 2011, 15:10

[You must be registered and logged in to see this image.] Ето една снимка на Даахан с фенка! Еееех, защо не съм на нейно място ??!!
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyПет Ное 25 2011, 17:21

[You must be registered and logged in to see this image.] Пелин със сватбената си рокля и дизайнера на роклята ! Много е красива !
Върнете се в началото Go down
angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател
angel4e_f



Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 EmptyВто Юни 26 2012, 10:27

Даахан е щракнат с приятелка в Бодрум! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сигнално Жълто - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнално Жълто   Сигнално Жълто - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сигнално Жълто
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Мечтатели :: Kavak Yelleri-
Идете на: