В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ

Go down 
+2
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
kali_diankova
6 posters
АвторСъобщение
????
Гост
Anonymous



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Ное 25 2010, 20:22

ДО " МОРЕ ОТ ЛЮБОВ "


Скъпа Наталия , позволяваме се да се обърнем така , защото те чувствуваме много близка, ние сме 107 участници във форум към сайта " бг.мама " и всички сме фенове ва излъчвания по БТВ от м. юли младежки сериал "Мечтатели". Всяка вечер съпреживяваме с героите му техните радости , вълнения и разочарования .
Всички герои ги възприемаме и обичаме по свой начин ,но всеобщият ни любимец е Ефе , този чистосърдечен, искрен и изпълнен с жизнерадост младеж. Ролята му се изпълнява от актьора Даахан Кюлегеч ,един творец с изключително оригинален артистичен талант .
Завладяни сме и очаровани от неговото уникално харизматично човешко излъчване . Чувствата които изпитваме към него ние от фен клуба и десетките хиляди негови почитатели в България , наистина са едно голямо море от любов и признателност към таланта му.
Скъпа Наталия ,ще бъдем безкрайно щастливи и удовлетворени ,ако чрез твоето предаване мечтата ни да видим сред нас и се докоснем до личността на Даахан, стане реалност ,като го поканиш да ни гостува. Надяваме се, че ще се получи забележително и запомнящо се издание на предаването.
Ако това е неосъществимо ,бихме искали поне екип на предаването да го посети в Истанбул ,като му предаде нашите поздрави ,пожелания за здраве и успехи и направите с него интервю.
Предайте нашите специални поздрави но продуцента на предаването Маги Халваджиян с надеждата ,че и той ще направи всичко възможно за реализирането на мечтата ни в реалност.
Желаем ти здраве и успехи !

ОТ УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ " МЕЧТАТЕЛИ "

телефон за връзка :.........
--------------------------------------------------------------------------------------
ДО ЕКИПА ЗА ГОСТИ КЪМ ШОУТО НА СЛАВИ


Скъпи приятели ,

Ние сме 107 участици във форум към сайта " бг.мама " и всички сме фенове на излъчвания от м. юли по БТВ младежки сериал " Мечтатели ". С героите му съпреживяваме техните радости и разочарования и ги възприемаме и обичаме всеки един от тях по свой начин , но всеобщият ни любимец е Ефе , един чистосърдечен ,искрен , изпълнен с жизнерадост и неподправен хумор младеж.Неговата роля се изпълнява от актьора Даахан Кюлегеч ,който притежава един изключително оригинален артистичен талант . Очаровани сме и завладяни от неповторимото му харизматично излъчване .
Скъпи приятели , с удоволствие и удовлетворение следихме гостуването в шоуто на великолепните актриси Сонгюл Йоден от сериала " Перла " и на Бенну Ялдъръмлар от сериала " Листопад " и благодарение на вас се докоснахме до тяхната непосредственост и очарование .
Ще бъдем безкрайно щастливи и удовлетворени като негови искрени фенове и спазите добрата традиция , ако в шоуто поканите да гостува и нашият всеобщ любимец актьорът Даахан Кюлегеч .Освен нас той има десетки хиляди почитатели в България ,които ще ви бъдат много благодарни !.
Желаем ви здраве и успехи !
Молим ви , предайте на Слави Трифонов нашите искрени поздрави ,като се надяваме ,че и той лично ще направи всичко възможно за превръщането на мечтата ни в действителност !


ОТ УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ " МЕЧТАТЕЛИ "

телефон за връзка .........

-------------------------------------------------------------------------------------

ДО БТВ РЕПОРТЕРИТЕ


Скъпи приятели ,

Ние сме 107 участници във форум към сайта " бг.мама " и всички сме фенове на излъчвания от м. юли по БТВ младежки сериал " Мечтатели " . С вълнение всяка вечер съпреживяваме с героите му техните щастливи мигове или разочарования . Всеки герой го възприемаме и обичаме по свой начин , но всеобщият ни любимец
е Ефе ,този чистосърдечен ,искрен и изпълнен с жизнерадост младеж. Неговата роля се изпълнява от актьора Даахан Кюлегеч ,един творец със забележителен актьорски талант.Очаровани сме и завладяни от уникалното му харизматично излъчване . За нас ще бъде истинско щастие да направите репортаж в Истанбул и да вземете интервю от този актьор ,като му предадете нашата благодарност за това което прави за нас зрителите и пожеланията ни за здраве и успехи и благополучие в личния живот. .
Гледахме с интерес и благодарност излъчвания от вас репортаж с актьорите участвуващи в сериала " Листопад " и се надяваме ,че ще съумеете да направи репортаж с актьори участвуващи в сериала "Мечтатели " и преди всичко с актьора Даахан Кюлегеч,изпълняващ тази забележителна роля.
Скъпи приятели , искрено се надяваме ,че ще ни помогнете да превърнем тази наша младежка мечта в действителност
Желаем ви здраве и успехи!


ОТ УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ " МЕЧТАТЕЛИ"

телефон за връзка :........
------------------------------------------------------------------------------
*//Тук текстовият редактор леко е сбъркан, за това се губи оформлението
**Моля, за отзиви, критики и предложения
*** Задължително трябва да се пише телефон за обратна връзка,може би някой от София трябва да се жертва, което не означава, че ние от провинцията ще стоим в сянка.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Ное 25 2010, 21:47

Дари, ти ли си автора? Аз лично съм песимист. По- вероятно ми се струва ние сами да се организираме и да отидем до Турция,но... няма лошо да опитаме. За телефон - няма проблем да дам и моя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Ное 25 2010, 22:00

Неее, де да бях толкова сладкодумна :) Заслугата е на Руми. Добре тогава ще пиша, моя и твоя тел. за сега, та с която се свържат.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Ное 25 2010, 22:05

Абе усещах аз стила на нашта Румка, но си викам, щом не го е постнала тя, сигурно съм в грешка, а то интуицията не ме е подвела . Laughing
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Ное 25 2010, 22:13

Ако някой намери и-мейл на БТВ репортерите, да го постне тук,иначе адресираното към тях го пращам директо в БТВ по факса :)
Ще има и още едно писмо, адресирано до Канал Д и сайта на Kavak Yelleri, но тук вече на помощ трябва да дойдат Астерас и Мишел за превод...
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyПет Ное 26 2010, 16:49

Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се! Може да ми пишете на [You must be registered and logged in to see this link.]! Ще се радвам на вашите отзиви!
...................................................................................................................................
Това беше постнато във форума на Листопад, дали да не се възползваме от г-жата ? Какво ще кажете? Освен ако не се окаже шега, хората имат някакви съмнения...
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyПет Ное 26 2010, 17:19

ми лошо няма да се опита
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyПет Ное 26 2010, 21:45

От същата Кристина Владимирова по БТВ около 19,40 ч. дадаха репортаж в едно кафене на ул. " Листопад " София по повод последния епизод на " Листопад " който ще продължи след Нова година . Действително има такава репортерка , но малко ни е объркала. Това означава , че са получили нашето писмо. :P
Върнете се в началото Go down
asli_mine
нов мечтател
нов мечтател
asli_mine



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyЧет Яну 06 2011, 08:04


Предложенията си за гости се изпращат на: [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Vesseto
става с Мечтатели
става с Мечтатели
Vesseto



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyСря Яну 26 2011, 20:21

Момичета реших да питам :

Добър ден,

Ние сме фен клуб на един от сериалите, които излъчвате по БТВ. Тъй като възникнаха много спорове се обръщам към Вас с една молба. Моля ви, да ни кажете дали филмът "Мечтатели" ще продължи излъчването си или в Петък ще бъде последният излъчен епизод.

Много Благодаря за вниманиет предварително.


С уважение: Мечтателите
Върнете се в началото Go down
elito_7
любопитен мечтател
любопитен мечтател
elito_7



ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ EmptyПет Апр 15 2011, 23:55

٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶ написа:
Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се! Може да ми пишете на [You must be registered and logged in to see this link.]! Ще се радвам на вашите отзиви!
...................................................................................................................................
Това беше постнато във форума на Листопад, дали да не се възползваме от г-жата ? Какво ще кажете? Освен ако не се окаже шега, хората имат някакви съмнения...

Виждам,че поста е малко стар,но честно казано наистина защо не се възползваме от г-жата,ако може да съдейства по някакъв начин...примерно Слави да покани Даагхан като го увери,че има страшно много фенове в България,сериала е много успешен... Или по някакъв друг начин... А и щом наистина е репортерка от БТВ,защо не :) Току виж видим любимеца си в България :) Друга репортерка,която би могла да ни съдейства евентуално пак от БТВ е Деница Томова- предимно взима инервюта от латиносериалите и много често пътува до тези страни,също така е репортерка и може и собственик да е на сп.Теленовели,където се пише и за Мечтатели...Имат и скайп и блог и във ФБ страница,но лошото е,че Д.Томова рядко е там,а само нейни колеги,които са по на 20 и няколко години и само информират за определен сериал... Ако успея да се свържа по някакъв начи и с нея ще е много добре...В блога сме имали видеовръзка с нея и др фенове на сериали и е страхотен човек,много любопитни неща знае и разказва... Или просто да се обединим и да сме по настоятелни както за пред Шоуто на Слави,така и за други предавания... А относно това за "Море от любов" Наталия да го покани е хубава идея,но аз имам и друга,която можеби е по-осъщесвима,тъй като би излязла по-евтино...Всички фенове да Даагхан и на сериала да изпратим писма до него или дари колети с неща за Даагхан специално от феновете му в България до "Море от любов"...даже могат и на турски да преведат нашите пожелания примерно и да му ги занесат и вече оттам като искат да го канят в България... Не знам-може би прекалено си фантазирам... но.. :) Някакви идеи ако имате давайте :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ   ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ Empty

Върнете се в началото Go down
 
ПИСМА КЪМ МЕДИИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Мечтатели :: Kavak Yelleri-
Идете на: