В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .

ИндексРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Пет Сеп 02 2011, 07:45
Statistics
Имаме 101 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RumkaMincheva1

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page

Share | 

Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ivan5512
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Мар 12 2011, 18:15

4 ТЕМА
Върнете се в началото Go down
ivan5512
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Мар 12 2011, 18:21

5 ТЕМА
ivan5512
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Мар 12 2011, 18:22

6 ТЕМА
ivan5512
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Мар 12 2011, 18:23

7 ТЕМА
ivan5512
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Мар 12 2011, 18:24

8 ТЕМА
angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Вто Юни 07 2011, 22:19

Гласувайте за Хазал Кая и новият й екранен партньор, моля!

http://www.televizyondizisi.com/index.php/ekranin-ideal-cifttini-seciyoruz-2011/43613/30/

silveto_
става с Мечтатели
става с Мечтатели

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Сря Яну 23 2013, 13:36

Я, да събудя темата, като кажа, че съм безвъзвратно влюбена в Чаатай(Емир). Никога не ми се е случвало такова силно да харесам някой по ТВ. Няма такъв сериал просто. Няма! Не бях харесвала сериал толкова силно от адски много време. започнах го сега по БТВ, но изгледах всички важни Фемирски моменти на турски, сто клипчета с тях и един милион спойлери. Миме, Зори, ако случайно влезете гответе се за лавина от въпроси.

angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Съб Яну 26 2013, 14:39

Силве, зариби ли се! Направо скачай в темите АФК и Огледален свят в бг мама, там ще намериш отговорите дори на въпроси, които в момента не са ти придошли.

Други от мечтателите не се ли зарибиха?

silveto_
става с Мечтатели
става с Мечтатели

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Пон Яну 28 2013, 12:29

Зарибих се по Чаги. Сънувам го, напълних си компа с негови снимки, мисля за него,представям си го. УЖАС1 нИКОГА, АМА НИКОГА НЕ Е БИЛА ЧАК ТАКАВА МАНИЯ. Все едно съм на 15, не жена с дете ! Иначе вече се записах в темата за ОС.

kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Пет Фев 01 2013, 20:02

Наистина ли няма хепи енд?

angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   Пет Фев 01 2013, 21:19

Няма... да не говорим, че няма и финал. Ако при турските сериали е характерно да завършват с отворен финал, то при нашия си беше направо разтворен. И въпреки това си заслужава и аз го гледам за пореден път! Как да изпусна такъв бонбон като Чаги.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum   

Нарекох те Фериха - Adini Feriha Koydum
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2