В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)

Go down 
+8
angel4e_f
gery_dobreva
mimen4ence
kali_diankova
Viktoria
wiksity
RumkaMincheva
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Яну 21 2011, 21:23

те не стига че са малко сериите а ся сигорно щее около 20 мин най много
Върнете се в началото Go down
angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател
angel4e_f



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Яну 21 2011, 22:09

Това изпуснахме тази вечер заради объркването на БТВ.
https://www.youtube.com/watch?v=aK0H5CGz2js
Върнете се в началото Go down
vanni
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
vanni



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Яну 21 2011, 23:19

момичета,на края на сезона това момче-шофьора умира ли?не гледам филма и затова не знам имената на актьорите.и колко сезона са заснети?
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Яну 21 2011, 23:49

Да , умира. Мисля, че всичко са два сезона.
Върнете се в началото Go down
vanni
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
vanni



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyСъб Яну 22 2011, 00:15

ами аз изгледах финала и то какво по-трагичен от най-трагичния край.бихтер умира,момчето(шофьора-много ми харесва)умира,дъртата кобра инсулт или инфаркт-изкривена я дават,а нихал защо е такава в психиатрична клиника ли е и тя влюбва ли се в бешир?
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyСъб Яну 22 2011, 00:47

преди Бихтер да се гръмне Нихал е на път да се ожени за Бехлюл , но той тръгва от сватбата и отива при Бихтер когато разбира че Бехлюл го няма Нихал се качва във булчинската кола и отива в къщата през това време Бешир (шофьора) разказва всичко на Аднан кои е любовника на Бихтер . Аднан отива в стаята на Бихтер в нея тя е с Бехлюл и е готова да се самоубие Аднан разбира врата и този момент Бихтер се гръмва Аднан казва на Бехлюл ти ми беше като син и Нихал дапа на средата на сълбите след като чува изтрела дават след няколко дена на Бихтер и Бешир ги погребват Нихал е в психиятрия
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyСъб Яну 22 2011, 01:00

http://www.vbox7.com/play:ca535269 - това е краят.
Върнете се в началото Go down
vanni
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
vanni



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyСъб Яну 22 2011, 11:13

DariTT написа:
http://www.vbox7.com/play:ca535269 - това е краят.
изгледах го дарит,благодаря,но кажи ми от какво умира бешир-много ми е хубав,но явно винаги ще е нещастен,а дъртата защо е така схваната и изкривена.
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyСъб Яну 22 2011, 15:30

мисля че има рак на белия дроб до колкото аз разбрах може и да греша извинявам се за което
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 18 2011, 18:46

Я да ми кажете колко серии е филма?
Върнете се в началото Go down
angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател
angel4e_f



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 18 2011, 22:17

79 оригинални турски серии.
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 18 2011, 22:19

Двете Б-та са ми много сладки, едни такивва по детински влюбени
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 11:41

много ми е любопитно кои хвана Бихтер и Бехлюл в градината :D
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 12:38

Бешир, накрая преди да умре си признава пред Аднан.
Върнете се в началото Go down
qnikzp
супер мечтател
супер мечтател
qnikzp



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 12:57

Много ще съм благодарна, ако някой ми каже финалната песен как се казва, че много ми хареса, а не можах да я изслушам
Върнете се в началото Go down
silveto_
става с Мечтатели
става с Мечтатели
silveto_



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 13:49

На мен ми прилича на "Очи чорние",ама на турски:).Иначе аз не съм фенка на двете Б,не ги харесвам като двойка,нито Бихтер като жена.Но са ми интересни,има тъпка окло тях.За мен най-тъжната част от финала не е смъртта на Бихтер,а обръщението на Аднан към Бехлюл:"ти ми беше като син".Толкова мъчно ми стъва на тази сцена.Sad Жалко за Нихал....
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 14:16

Защо, жалко за Нихал?
Върнете се в началото Go down
silveto_
става с Мечтатели
става с Мечтатели
silveto_



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 15:18

Защото много я харесвам,а тя е най-прецакана в цялата ситуация.Айде стареца оставиха пред свършен факт,но защо изобщо я замесиха и нея?
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 15:22

За сега не смятам , че е прцакана, но може би по-нататък ще си променя мнението и аз. Гледала съм само последната серия и тук там чета коментарите в бг.мама, но мненията както винаги са цветни :)
Върнете се в началото Go down
silveto_
става с Мечтатели
става с Мечтатели
silveto_



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 15:25

Това си е мое мнение.Тя много хлътва по Бехлюл и не е честно да я въвлича в играта им с Бихтер.Иначе и аз малко съм гледала,повече чела.Ще гледаме и ще видим.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 16:45

То няма ли да свършва тия дни?
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 16:47

Как ще свършва 79 са ориг. турски серии, бг не знам до коя са, но има още много.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 16:51

Е аз чух нещо, че щяло май тая седмица да свърша. Аз не го следя де, но нещо свеки такова ми спомена.
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 17:00

не надали свършва защото ние сега сме на 41 турски епизод има много още до финала не мисля че ще го спрат пак в нищото
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 EmptyПет Фев 25 2011, 17:04

Че те нащте много са го нарязали тогава, защото сега дават мисля 80 и някой си епизод
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)    Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)  - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Турски сериали :: Сериали - Турция-
Идете на: