В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)

Go down 
+15
hvurchila
desideskata
Dobroman
imagine
kivence
RumkaMincheva
vanni
NiKoLcHeToOo
ladydi
ver4e11
Mishel
Dorita
kali_diankova
Vesseto
angel4e_f
19 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
hvurchila
супер мечтател
супер мечтател
hvurchila



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 10:53

И аз гледах финала - или поне последните 4 части от него и то ги превъртях набързо. Мога да кажа, че от един от най-хубавите сериали се превърна в едно от най-големите разочарования. Насълзиха ми се очите на гроба на Ефе..безкрайно тъпо и гадно е, че него го нямаше в последните епизоди, че го убиха. Честно казано не ме интересува каква е причината, нито кой крив, кой прав. За мен е важно, че прецакаха една от най-любимите ми екранни двойки на всички времена (ама и аз как се изразих :D). Всички ги направиха щастливи, само Аслъ си остана сама, без Ефе. Радвам се за Гювен, така беше правилно да стане, както и за Дениз и Мине, като изключим, че той е кретен и аз никога не бих го приела отново. Метин го предпочитах с Гюнюл на финала, но и това беше невъзможно. Общо взето доста неща развалиха, не оправдаха мечтите и желанията на феновете. Може би американските филми ни научиха винаги да има щастлив край, макар и постиган понякога по невероятно дебилни начини. Но някак си има достатъчно трагедии в живота, за да искам да ги гледам и на финала на сериала. И да, може би на пръв поглед за някои от вас изглежда оптимистичен, позитивен и т.н., но за мен лично беше горчив и прекършващ мечтите на хората. Може би беше реалистичен...но какво значение има, когато в крайна сметка си казваш- за какво да мечтая, при положение, че мечтите не се сбъдват. Общо взето на мен така ми звучи. Смятам, че когато си започнал нещо, трябва да го доведеш докрай, а не да създаваш илюзия на зрителите и после да я развалиш понеже не знам си какво било. И според мен Даахан, както и сценаристите, са отговорни пред зрителите, какъвто всъщност е и всеки друг актьор от който и да е било сериал или филм. Аз лично съм безкрайно разочарована, да, има я празнината, но не мога да кажа, че е заради финала - тя си стои там от момента, когато убиха Ефе. Не съжалявам, че съм го гледала, все още ми харесват страшно много първите серии, но после просто си беше една гавра, загуби се смисълът на посланието и сякаш казват - "Да, бяхте мечтатели, но вече сте в реалния живот и там нещата не стоят по този начин, затова по-добре зарежете тая работа". Тъжно е, но честно казано няма да ми липсва това подобие на сериала Мечтатели, каквото беше от момента с първата т.нар. смърт на Ефе. Дали ще ми липсват хубавите моменти от предишните сезони - определено, ще ми липсва кривата усмивка на Ефе, както и магариите му, сините очи на Аслъ, хубавият глас на Мине и т.н., но винаги ще остане горчилката при спомена за Аслъ и Ефе какви бяха и какви можеха да бъдат! Поздрави на всички и всичко хубаво! :)
Върнете се в началото Go down
kivence
Луди, луди, жаби...
Луди, луди, жаби...
kivence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 11:56

последната част на финала с превод - [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател
angel4e_f



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 13:20

Рейтинга е добър, първи сме!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 13:35

Краси ,благодаря ти за превода на последната част ,така става по-ясно всичко .
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 15:34

Аз се чудя какво точно да кажа,понеже повечето от вас са го казали вече и все пак...мисля,че финала беше ясен още от момента в който Ефе почина...За мен филма трябваше да приключи там.Всичко което видяхме след това беше просто свиване на екипа от октьори и тегава обстановка...Интересна беше историята на Мине и Дениз и това, че поне ни показаха децата...Другото беше пълна помия!Нито Гювен ме впечатли с нещо,нито тази Йойкю(и там претупаха набързо)...Абе с две думи,нищо интересно което да ни държи в напрежение не видяхме освен, че просто се надявахме да стане чудо и Ефе да се появи,което щеше за мен лично да е най-хубавия финал и щях да съм безкрайно доволна!Все пак е филм и там поне чудеса могат да се случват и аз исках да видя точно това! :)Исках да се изкефя на появяването му,без значение как и защо,просто защото в реалния живот това е невъзможно и именно филмите са мястото в което можем да си позволим да видим тези неща и да се откъснем от реалноста ,но щастливи,дори и за миг!:)
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 15:59

Плами, мисля, че нямаше как да дадат завръщането на Ефе, след като Даахан беше споменал, че не мисли да участва по-нататък във филма, така че най-вероятно са си "вързали гащите", за да се подсигурят. Мислех, че може да са се договорили да се появи поне като дух, усмихвайки се докато гледа как приятелите му скачат от мостчето на края, така поне финалът щеше да изглежда по-завършен и щях да съм малко по-удовлетворена. Факт, че и за мен филмът приключи с повторната смърт на Ефе и аз бях заявила мнението ти в един по-ранен коментар, че филмът трябваше да свърши със 154 епизод след като го погр...ха, порадваха се на изненадите му и се събраха за рождения му ден със спомена за него.
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 16:36

Всъщност Хриси ,като равносметка , какво се случи след 154 епизод ? Гювен и Халил си намериха любовта и се родиха двете деца Дерия и малкия Ефе . За тези събития въртяха още 15 епизода т.е. почти 4 месеца. Не съм убедена че си заслужаваше, защото болшинството от зрителите след смъртта на Ефе гледаха филма без всякакво очакване , така просто по навик. Като цяло сценаристи , режисьори и продуценти останаха в дълг на феновете на филма ,защото не се оправдаха очакванията им за един истински щастлив , оптимистичен младежки сериал
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 17:13

Разбирам и подкрепям мнението ви момичета!Обаче,трябва да се съгласим също,че Даахан има не малка заслуга филма да се развие по този начин...Ако погледна от друга страна нещата,може пък и да са решили да продължат филма с цел през това време да го уговорят да се върне!От друга страна, може би показаха, че умира понеже пък явно са били в безисходица и са се лутали....За мен лично ,несигурността и всичкото това лутане,се отрази яко и си пролича, че сценаристите се чудят какво да измислят....Всичко е възможно,просто незнаем как стоят нещата в действителност,но при всички положения сценаристите не биха отказали Даахан да се върне, понеже много добре видяха какво става с рейтинга и двата пъти....Аз мисля,че той не искаше,но феновете се надяваха на жест от негова страна....Така,е за мен лично вина имат всички,както сценаристите,така и самия Даахан,който поне за един епизод можеше да се прикори и да достави удоволствие на феновете си!Далеч съм от мисълта ,че незнае какво се случва в интернет.....
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 17:17

Намерих първата част преведена:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Надявам се скоро да преведат и другите,така нещата ще ни се изяснят по добре!
Върнете се в началото Go down
Vesseto
става с Мечтатели
става с Мечтатели
Vesseto



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 17:37

радвам се, че Гювен си намери някой, който да го обича. А Су и Атакан, защо не ги дават?
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 17:38

Руми, от една страна е хубаво, че видяхме и децата, и щастието на Гювен и Халил. Но не мога да не се съглася, че тези епизоди бяха доста разтеглени (факт, че не мога да комнтирам абсолютно обективно, понеже не съм ги гледала и съдя за тях от фрагментите, някакви откъси и вашите разкази). В тях можеха да вместят още много, много неща и без да се налага да затриват по такъв беобразен начин Су, Атакан и всички останали, които просто изчезнаха сякаш никога не ги е имало.

Плами, аз затова и вчера казах, че Даахан можеше да се прежали поне за няколко минути, като знае колко много би зарадвал безбройните си фенове. Не мога и не искам да си представя, че е чак такъв темерут, без капка уважение към толкова много обичащите героя му хора. От друга страна не виждам и защо екипа не би го поканил. Но, както се видя, всяка следа от него липсваше на финала, дори и във финалния клип зад кадър. Това не мога да си го обясня. И едва ли ще разберем защо стана така. А за вратичката за връщането му в евентуален следващ сезон, винаги има такава, макар че малко ме съмнява да продължат сериала. Ще поживеем и ще видим :)
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 17:42

Веси, и аз много се радвам, че Гювен преоткри любовта. Даже ми стана мъчно, че си заминава и така и не ми стана ясно защо трябваше да го изпращат на някъде. За Су и Атакан едва ли някой може да даде някакво логично обяснение. В един момент Атакан замина за някъде да печели пари и така героят му изчезна, а пък Су, дори и не разбрах как излезе от сериала [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:19

Руми, ще излезеш права за това,че прибързаха с концерта!Защото феновете ако знаеха какъв ще е финала,май нещата щяха да са други!:)От Турските форуми разбирам,че тотално не са доволни феновете!Чакали са да покажат Ефе,по какъвто и да е начин(защото това все пак е филм и всичко е възможно),обвиняват имхотеп в лъжа,обвиняват сценаристите заради това ,че са казали да се очаква изненадващ и щастлив финал....въобще,положението не е розово де....Имало е висок рейтинг разбира се,хората много са се надявали да видят нещо шокиращо но уви....Мненията са също,че филма е приключил още 153 епизод и че всички публикации свързани с изненади и ала-бала са били лъжа....
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:22

От ТИМС много хитро направиха нарочно концерта много по-рано преди излъчването на финала ,защото в противен случай никак не се гарантираше тази еуфория и надежда която имаше в зрителите за участието на Даахан .Аз дори до някъде се учудвам , че той се съгласи да участвува в концерта ,защото не може да се отрече ,че си е чешит. Спомнете си , че сценаристите и изобщо от ръководството на екипа притиснати от исканията на феновете бяха обещали участие на Ефе на финала , нещо което не се случи .При това разочарование ако концертът се беше състоял снощи или по-късно вероятно щяха да хвърчат домати и яйца върху нечии глави.
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:30

Сега прочетох, че Тимс са заключили форума на страницата си....лелееее как ги плюят,че са страхливци и ,че това е най-ужасния финал който са гледали...
Върнете се в началото Go down
kivence
Луди, луди, жаби...
Луди, луди, жаби...
kivence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:30

Ето някой части с превод:

168 епизод част 1-ва. - [You must be registered and logged in to see this link.]
168 епизод част 2-ра.- [You must be registered and logged in to see this link.]

финален епизод 170 1-ва част. [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:38

Момичета, ще метнете ли преводите в теми в Епизодите по Канал Д? Много ще съм благодарна. Дори и да са само части. Като си имаме теми за всеки епизод, полека лека ще допълваме там. Моля ви, защото при мен е много бавно с вбокса.
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 18:43

Аууу ,тази Павлина как ме нерви само,Рокси и Латормента били загубили достойно ,но били себе си! Ахахаха
Тая и тя като котка по гръб не пада!Егати дебилите!
Сякаш не е прочела какво са писали облъчените и как се опитаха пак да изкривят нещата...много мразя такива хора.....
Върнете се в началото Go down
kivence
Луди, луди, жаби...
Луди, луди, жаби...
kivence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 21:45

Хриси, Аз ще ги добавя.
С павлина се позаядохме и малко май се поизнерви, щом ме нарече кривенце. хахах :D
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 21:49

Благодаря, Краси [You must be registered and logged in to see this image.] А за Павлина цаката според мен е да информирате модератор всеки път като обиди някой или се дразни нарочно. И за най-малкото нещо. Според мен това е единственият вариант да се отървете от нея.
Върнете се в началото Go down
kivence
Луди, луди, жаби...
Луди, луди, жаби...
kivence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 21:52

Това е колекцията в която ще се преведат последните три епизода [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 23:08

Момичета,админа пак ни предупреди в бгмамата.....обаче май този път няма да слага банове ами направо ще заключи темата....кой ли се оплака?? :)
Върнете се в началото Go down
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели
ladydi



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 23:11

Не знам как да коментирам, но по-пристрастен и необективен модератор до сега не бях срещала [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 23:18

Така е Хрис,просто не съм очаквала подобно отношение.А другото което е,че понякога се намесва неоснователно,понеже не може според мен, без някакъв вид спорове!Сигурно навсякъде ги има..Е,най-вероятно не са като нашите,но все пак е тема и е добре да се обсъждат нещата и разбира се да се спори в рамките на нормалното....
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател
imagine



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 EmptyСря Авг 31 2011, 23:21

"Финалните думи на Мечтателите
Денис:

Земята се върна за нас, за да ни сближи, светът се обърна срещу себе си и срещу нас и накрая ни събра в този сън...

Мине:

Много нощи минаха, много снегове валяха, много време мина... останало от вчера...

Аслъ:

Земята се роди като музика, на палубата ни покани, за миг не се спря да се върти, като че ли всяка любов и чудо останало в миналото се състоят от няколко минути написани преди време..."

Супер нелогични ми се струват....Кажете мнение!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)
Върнете се в началото 
Страница 11 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri 153 Bölüm
» Kavak Yelleri 167 Bölüm
» Kavak Yelleri 154 Bölüm
» Kavak Yelleri 157 Bölüm
» Kavak Yelleri 155 Bölüm

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Мечтатели :: Kavak Yelleri-
Идете на: