В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .

ИндексРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Пет Сеп 02 2011, 07:45
Statistics
Имаме 101 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RumkaMincheva1

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page

Share | 

Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
АвторСъобщение
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 19:59

Миленка, това е публикувано в бг.мама . Нещо интерсено ли е?
Kavak Yelleri'nin Final Bölümü Çekildi
05 Ağustos 2011 Cuma 18:06

Özel bir televizyon kanalında 5 sezon devam eden Kavak Yelleri dizisinin final bölümü, dizinin çekimine başlandığı İzmir'in Seferihisar ilçesinde tamamlandı. Dizinin oyuncuları son çekimlerde duygu dolu anlar yaşadı.

Özel bir televizyon kanalında 5 sezon devam eden Kavak Yelleri dizisinin final bölümü, dizinin çekimine başlandığı İzmir'in Seferihisar ilçesinde tamamlandı. Dizinin oyuncuları son çekimlerde duygu dolu anlar yaşadı.

Kavak Yelleri dizisinin final çekimi, İzmir'in Seferihisar ilçesinin Sığacık Mahallesi'nde gerçekleşti. Dizinin tüm oyuncuları, yapımcılar, set ekibi, Seferihisar halkının katılımıyla, Pinhani grubunun konseri ile duygulu anlar yaşadı. Konser sırasında dizi oyuncuları sahneye çıkarak 5 yıldır kendilerine destek veren ve hoşgörü ile yaklaşan bölge halkına teşekkür etti. Tims Productions, oyunculara ve set ekibine teşekkür madalyası takdim etti.

5 yıl önce İzmir Seferihisar'da yaşayan lise öğrencisi gençlerin maceraları ile başlayan dizinin finali yine, "5 yıl sonra her şeyin başladığı yerde" sloganıyla Seferihisar'a, doğdukları kasabaya dönen gençlerin artık anne, baba olmuş ve hayat mücadelesi içinde ki tabloları ile son buluyor. Kavak yelleri yapımcıları, yıllardır çekim yaptıkları Seferihisar ve Sığacık Halkını da son bölümde oyuncu olarak dizide oynattı. Uzun uzun birbirilerine sarılıp ağlayan dizi oyuncularından özellikle Mine rolündeki

Aslı Enver, dizideki Babaannesi rolündeki Ayten Uncuoğlu ile duygulu anlar yaşadı. Ayten Uncuoğlu "Gerçek torunum gibi" dediği Aslı Enver (Mİne) ye sarılıp ağladığı gözlemlendi. Yine dizinin gözde oyuncularından Deniz rolündeki İbrahim Kendirci de gözyaşlarını saklamak için sık sık arka sıralara saklandı.Aslı rolü ile ünlenen Pelin Karahan ise hüzünlü ama sessiz tavrı ile dikkat çekti.

Dizinin en sevilen karakteri olan fakat diziden iki kez ayrılan 'Efe' rolündeki Dağhan Külegeç, gecenin en çok tezahürat alan isimi oldu.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
imagine
супер мечтател
супер мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 20:09

Кали,тъкмо това щях да пускам и аз тук! :)
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 20:27

Само в последния абзац има нещо за Даахан .

Ама тези от ТИМС големи хитряги- направиха шоуто след снимките ,но преди излъчването на финала . Ако бяха го направили шоуто след излъчване на финалните сцени нямаше да съберат 5 000 души публика на концерта , а нещо повече , имаше опасност да хвърчат яйца и домати по нечии глави като се знае какъв е финалът.

Плами , напълно те подкрепям за тези твои мисли , сякаш си ги изкарала от моята глава.

Снощи в бг.мама чета някои мнения ,че Даахан бил отегчен по време на концерта и т.н. . Мисля ,че се държа адекватно и нормално , имам предвид и поведението му спрямо малкото Ефенце . А на него милото какво ли са му обяснявали , пък този чичко ти е таткото от филма и т.н. да го объркат окончателно. И да не ги видя на финала заедно баща и син , остава ми удовлетворението ,че в живота ги видях . Защото все си мислех и представях , как Ефе щеше да си прегръща сина и да му се радва . Поне видях Даахан и детето . Особено мило ми стана като видях Даахан да го носи на раменете си , както един грижовен татко би го носил !!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 20:40

Dizinin en sevilen karakteri olan fakat diziden iki kez ayrılan 'Efe'
rolündeki Dağhan Külegeç, gecenin en çok tezahürat alan isimi oldu.

Най-обичания образ на сериала, но два пъти разделян от сериала Ефе-Даахан Кюлегеч бе най-назоваваното име на вечерта.

Другото утре дами и господа, че сина ми все напира да седне на компа. Но да ви кажа не се различава много от инфото пуснато днес в другата тема. Описват как са прекарали вечерта, кой какво направил. Утре ще го преведа.

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 21:09

Благодаря Мишелка за превода . Как божем ,няма да е най-назоваваното име на вечерта , след като той направи филма толкова забавен , очарователен и запомнящ се ??!! Само като си помисля колко емоции изживяхме и продължаваме да изживяваме с неговото напускане и завръщане ,със смъртта му и надеждите да го видим пак ! [You must be registered and logged in to see this image.]

imagine
супер мечтател
супер мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 21:23

Руми и аз мисля,че Тимс се изтарикатиха яко,ако наистина финала е този който си мислим, можеше да стане голяма патаклама на концерта:)Обаче като се замисля,има голяма вероятност да ни предложат нещо, което не сме очаквали за финал! Поне на това се надявам де! :)Интересно ми е и друго,как така, детето което играе Ефе, се държи така, сякаш познава Даахан отдавна,понеже ми се струва,че на тази възраст децата трудно отиват при някого, когото са видяли преди един час....И този факт също ме навежда на мисълта,че може и да участва нашия Ефе на финала...оххх и аз започнах да търся под вола теле ама....Хващам се за всяка малка подробност, с надеждата да се случи това което искаме!
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 21:36

[You must be registered and logged in to see this image.]Плами, наистина голямо въображение прояви с тази своя теза за детето и Даахан. Мисля , че просто то е комуникативно ,защото на концерта и други присъствуващи го прегръщаха и го държаха. Направо си "гладна кокошха финал с Ефе сънува " ! Извинявай ,шегувам се !

А СЕГА ДА СЕ НАСЛАДИМ ОТНОВО НА НАШЕТО МОМЧЕ !

ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 21:37

Плами, взе ми мисълта. И аз се бях замислила как така малкото Ефенце се държи с Даахан сякаш се познават от 100 години. Дори при Гювен не стоя толкова, а играят заедно вече толкова епизоди. Знаем, че Даахан има уникален подход към децата, но все пак...

"Аз, поради някаква причина, винаги се оказвам до теб. Казвам си, добре, този път няма да се срещнем, този път няма да я видя, но, обръщам се, пак си там. Земята се върти около оста си и около нас само, за да ни събира и виж чак докъде ни докара. Погледни ни, пак се срещаме."
imagine
супер мечтател
супер мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 21:59

Какво да ви кажа момичета,искам го тоя Ефе и всичките възможни Ефета, на финала и толкова! А и с един куршум, два заека ще праснем! Ах,как си мечтая, да мога да зърна само за миг, мутричките на онея психясалите!Олееее,голям кеф ще е ! :)

Ето с това трябва да завърши любимия ни филм ,"Аз, поради някаква причина, винаги се оказвам до теб. Казвам си, добре,
този път няма да се срещнем, този път няма да я видя, но, обръщам се,
пак си там. Земята се върти около оста си и около нас само, за да ни
събира и виж чак докъде ни докара. Погледни ни, пак се срещаме."
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 22:06

МОМИЧЕТА , ДАНО ПРЕДЧУВСТВИЯТА ВИ НЕ СА НАПРАЗНИ ,ЗА ДА МОЖЕМ ДА СЕ РАДВАМЕ НА ЩАСТЛИВ ФИНАЛ ,НО СЕ ОПАСЯВАМ ,ЧЕ СМЕ ОБРЕМЕНЕНИ ОТ ТОЛКОВА ЕМОЦИИ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ГОДИНА И НЕЩО ,ЧЕ НЕ Е ИЗКЛЮЧЕНО ДА ГУБИМ ЧУВСТВОТО ЗА РЕАЛНОСТ ,ЖИВЕЕМ СИ В НАШИЯ СВЯТ НА МЕЧТИ И НАДЕЖДИ И ПРИЕМАМЕ И НАЙ-МАЛКИЯ ЖЕСТ КАТО ЗНАК ЗА ТЯХНОТО СБЪДВАНЕ !!![You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

imagine
супер мечтател
супер мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Съб Авг 06 2011, 22:13

Каквото и да си говорим Руми знаеш,че ще се надяваме до последния кадър от последната серия...:)Мечтите са безплатни! :) А и казаха да очакваме щастлив финал! Не мисля,че сценаристите си мислят,че без Ефе финала може да се нарече щастлив! Ако е така,яко са се объркали!
ladydi
ляга с Мечтатели
ляга с Мечтатели

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 00:31

imagine написа:
Eто с това трябва да завърши любимия ни филм ,"Аз, поради някаква причина, винаги се оказвам до теб. Казвам си, добре,
този път няма да се срещнем, този път няма да я видя, но, обръщам се,
пак си там. Земята се върти около оста си и около нас само, за да ни
събира и виж чак докъде ни докара. Погледни ни, пак се срещаме."
Плами, ще имаш да черпиш за готов цитат Wink

"Аз, поради някаква причина, винаги се оказвам до теб. Казвам си, добре, този път няма да се срещнем, този път няма да я видя, но, обръщам се, пак си там. Земята се върти около оста си и около нас само, за да ни събира и виж чак докъде ни докара. Погледни ни, пак се срещаме."
Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 11:04

kali_diankova написа:
Миленка, това е публикувано в бг.мама . Нещо интерсено ли е?
Kavak Yelleri'nin Final Bölümü Çekildi
05 Ağustos 2011 Cuma 18:06

Kavak Yelleri dizisinin final çekimi, İzmir'in Seferihisar ilçesinin Sığacık Mahallesi'nde gerçekleşti. Dizinin tüm oyuncuları, yapımcılar, set ekibi, Seferihisar halkının katılımıyla, Pinhani grubunun konseri ile duygulu anlar yaşadı. Konser sırasında dizi oyuncuları sahneye çıkarak 5 yıldır kendilerine destek veren ve hoşgörü ile yaklaşan bölge halkına teşekkür etti. Tims Productions, oyunculara ve set ekibine teşekkür madalyası takdim etti.

5 yıl önce İzmir Seferihisar'da yaşayan lise öğrencisi gençlerin maceraları ile başlayan dizinin finali yine, "5 yıl sonra her şeyin başladığı yerde" sloganıyla Seferihisar'a, doğdukları kasabaya dönen gençlerin artık anne, baba olmuş ve hayat mücadelesi içinde ki tabloları ile son buluyor. Kavak yelleri yapımcıları, yıllardır çekim yaptıkları Seferihisar ve Sığacık Halkını da son bölümde oyuncu olarak dizide oynattı. Uzun uzun birbirilerine sarılıp ağlayan dizi oyuncularından özellikle Mine rolündeki

Aslı Enver, dizideki Babaannesi rolündeki Ayten Uncuoğlu ile duygulu anlar yaşadı. Ayten Uncuoğlu "Gerçek torunum gibi" dediği Aslı Enver (Mİne) ye sarılıp ağladığı gözlemlendi. Yine dizinin gözde oyuncularından Deniz rolündeki İbrahim Kendirci de gözyaşlarını saklamak için sık sık arka sıralara saklandı.Aslı rolü ile ünlenen Pelin Karahan ise hüzünlü ama sessiz tavrı ile dikkat çekti.

Dizinin en sevilen karakteri olan fakat diziden iki kez ayrılan 'Efe' rolündeki Dağhan Külegeç, gecenin en çok tezahürat alan isimi oldu.

Това е основно новото. Аслъ Енвер и Айтен Унджуолу, която е в ролята на нейна баба в сериала изживяха много вълнуващи моменти. Айтен каза - Наистина ми е като внучка- и прегърна Аслъ с насълзени очи. Ибрахим също се е просълзил и се е скрил накъде отзад. Пелин също е била тъжна, но се въздържала мълчеливо и внимателно се е оттеглила.

Но и без това ние я видяхме да плаче.

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 11:33

Нормално и човешко е да има такива емоционални реакции от актьорите и членовете на екипа , това са 4 години съвместна работа ,толкова много преживявания имат заедно ! [You must be registered and logged in to see this image.]

imagine
супер мечтател
супер мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 15:35

Руми,ще почерпя разбира се! Иначе щях да се ровя един час да го търся! :)
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 16:15

Плами , не аз заслужавам черпенето , а Хриси , постът е неин. На нейния подпис го има този великолепен цитат.

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 20:06

Пак съм аз . Мишелка ,много ме изкефи в мамата дето си пуснала едно описание и мнение за Сарп ,в което описваш физиономията и краката му , както и един друг пост ,в който е пасял кокошките в Анадола докато Даахан е живял и се е възпитавал в една духовно аристократична среда !!! За потрес на " гювенките " !! Добре сте вие с Плами и Краси да давате отпор на тези превъртяли и без чувство за реалност същества ! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 20:59

RumkaMincheva написа:
Пак съм аз . Мишелка ,много ме изкефи в мамата дето си пуснала едно описание и мнение за Сарп ,в което описваш физиономията и краката му , както и един друг пост ,в който е пасял кокошките в Анадола докато Даахан е живял и се е възпитавал в една духовно аристократична среда !!! За потрес на " гювенките " !! Добре сте вие с Плами и Краси да давате отпор на тези превъртяли и без чувство за реалност същества ! [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

За други постове ме нарекаха расистка, ако можех да я докопам тази плиткоумница, щях да я оскубя.

angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:05

Да ви попитам, avokado от нашите хора ли е ? :scratch:

Mishel
зарибен мечтател
зарибен мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:09

angel4e_f написа:

мисля, че той е хлапе от вибокса.

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:11

Мисля ,че да , но Мишелка по-добре ги знае . Мисля ,че той се мъчи и да превежда . Зори зная какво си мислиш. Аз нямам големи наблюдения в мамата . Влизам епизодично за да не се ядосвам .

angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:13

Mishel написа:
angel4e_f написа:

мисля, че той е хлапе от вибокса.

Писал ми е ЛС, да отрежа от аватарната си снимка в бг мамма Сарп, защото другите отричали Даахан, а ние за да им го върнем трябва да отричаме Сарп. Аз му написах, че не ме интересува мнението на другите, просто съм искала аватара да ми е с 5 -тимата. Той май се разсърди. [You must be registered and logged in to see this image.]

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:27

Малко е прекалило хлапето , в края на крайщата каквото искаш ще си слагаш на аватара .Може би го е направило от съображения за солидарност ,но чак пък да се сърди е пресилено .

RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:39

[You must be registered and logged in to see this image.] Не мога да се сдържа да не чопна тази хубава сцена от концерта където Даахан си взе детето от Сарп !!! Браво на него !

angel4e_f
вип мечтател
вип мечтател

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Нед Авг 07 2011, 21:57

Велик момент! [You must be registered and logged in to see this image.] Както казва една наша добра познайница - невероятно! [You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    

Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 15Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next