В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Седем часа разлика Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 Седем часа разлика

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Седем часа разлика Empty
ПисанеЗаглавие: Седем часа разлика   Седем часа разлика EmptyСря Мар 07 2012, 23:29

Седем часа разлика


Седем часа разлика ?id=335866&sz=0&cut=yes

Власт, корупция и любов между Ню Йорк и София очакват зрителите на bTV от есента, когато тръгва новият сериал на телевизията "Седем часа разлика”. Абсолютно всеки герой е вдъхновен от реален персонаж, като съдбите на всички са свързани помежду си. Засегнати са хора от всички социални категории и поколения емигранти, заяви в студиото на "Тази сутрин” Любен Дилов-син, който е един от главните сценаристи на поредицата.

"Мнозина от героите ни в Америка плюят по България, но тя е винаги в тях. Има го вътрешният конфликт и мъка по място, което са напуснали. Не са станали американци, никога няма и да станат”, разказа на свой ред Милена Фучеджиева, също главен сценарист на сериала, която от личен опит знае какво значи да си на "седем часа разлика”.

"Сериалът е семейна сага, въпреки криминалните елементи. В основата са личните отношения. Почти няма българско семейство, което да няма близък, който да живее постоянно в чужбина. И докато ние получаваме достатъчно известия за материалното им състояние, тоест снимки пред автомобили, вили, пред служебния офис и т.н., какво се случва в душите им малко знаем”, заяви още Дилов-син. Той подчерта, че историята е доста фабулна и пропускането на дори един епизод ще е проблем за улавянето на детайлите около всяка история.

Сред героите на поредицата има висш съдия, руски мафиот и собственик на българско заведение в Америка, млад и неподкупен прокурор, емблематичен бизнесмен. Героинята на Ваня Цветкова – Таня Стоева, например, е корумпиран съдия с голямо влияние и има връзки с подземния свят. Дъщеря й обаче става гадже със сина на журналистка, която я разследва. Децата не знаят, че има конфликт между родителите и че те ще застанат между тях.




В ролите
Ваня Цветкова, Малин Кръстев, Симеон Лютаков, Александра Раева, Мария Статулова, Калин Сърменов, Ники Сотиров, Евелина Борисова и др.


Продуцент - Магърдич Халваджиян,
Главни сценаристи - Любен Дилов-син и Милена Фучеджиева


За теглене:Data-BG
Върнете се в началото Go down
Vesseto
става с Мечтатели
става с Мечтатели
Vesseto



Седем часа разлика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем часа разлика   Седем часа разлика EmptyСря Мар 07 2012, 23:38

Оу този филм ми е фаворит, Милото то :D
Върнете се в началото Go down
٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(•̮̮̃•̃)۶
Спешен случай
Спешен случай
avatar



Седем часа разлика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем часа разлика   Седем часа разлика EmptyСря Мар 07 2012, 23:42

И на мен ми е фаворит,но началото на този сезон нещо не ме впечатли. Малко преиграват артистите, превърнаха го в пародия на трилър /само в музикално естество/ голямо напрежение голямо нещо ,а всъщност нищо не се случва. Дано да е било само за тази серия.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Седем часа разлика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем часа разлика   Седем часа разлика EmptyЧет Мар 08 2012, 00:26

Не го гледам. Първа серия само съм гледала и нещо не ме грабна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Седем часа разлика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Седем часа разлика   Седем часа разлика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Седем часа разлика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Български сериали :: Седем часа разлика-
Идете на: