В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Kavak Yelleri

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 20, на Вто Юни 02 2020, 10:13
Статистика
Имаме 103 регистрирани потребители
Най-новият потребител е jenny_varna

Нашите потребители са написали 30041 мнения in 279 subjects
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Labels=0
BGtopГласувай за мен в BGTop100.com
Web page


 

 Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)

Go down 
+15
hvurchila
desideskata
Dobroman
imagine
kivence
RumkaMincheva
vanni
NiKoLcHeToOo
ladydi
ver4e11
Mishel
Dorita
kali_diankova
Vesseto
angel4e_f
19 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторСъобщение
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyВто Апр 03 2012, 17:52

Mдааа и аз поплаках с Дениз. Но като се замисля, че то много малко още серии остават , в които ще гледаме Ефе. Сега сватбата и хайде погребението. Много ми е мъчно.... как ми се иска сега да го даваха по Канал Д и все още да не е ясен края и да си се надяваме на щастие. А така като знам, какво следва и ми е едно мъчно, мъчно....
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyВто Апр 03 2012, 18:50

Така е миличка Кали , всички си спомняме с какво нетърпение очаквахме фрагментите във вторниците и ги коментирахме , после едва дочаквахме новите епизоди ... Ех , какви времена бяха , та стояхме да пишем до 12 - 1 часа ,че понякога и до 2 през нощта ... Чакахме ,надявахме се , съпреживявахме съдбата на героите ни ...

Сега като гледам по Канал Д в четвъртък "Фатмата ..." и после чета в мамата коментарите , много ми напомнят онези изминали времена , почти същото чувство ме обзема , но не е като на нашия филм , няма я магията , няма я харизмата на Ефе ....
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyЧет Апр 05 2012, 17:56

Днешният епизод също беше много тъжен , но ме подразни дублажът на актьора който дублира Ефе , когато той си казваше последните думи ,за урната с праха им ! Толкова неверен емоционален тон ,че не може да бъде , направо оплеска хубавия и съдържателен текст ! Нямаше нищо общо с начина по който го изричаше Даахан ... уви ! Всъщност още няколко епизода и повече няма да виждаме Ефе . Не зная дали при това положение ще продължавам да гледам филма?!
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyЧет Апр 05 2012, 18:26

[You must be registered and logged in to see this image.] Ето една малко известна снимка на Ефе и Дениз когато играеха мач !
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyСря Апр 11 2012, 23:28

започвам вече да гледам епизодите , които предстоят не съм ги гледала :D
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyВто Май 15 2012, 20:43

Според мен сценаристите се изложиха с тези серии, толкова безинтересно , скучно, повтаряемо, че думи нямам. Иначе в днешната серия най-ме издразни Денис, след като Мине му каза за Рим: "не искам помощ от никой, никой не ми трябва, сам ще се справя". Като го знаем какъв е мухльо, чак се засмях над думите му.
Върнете се в началото Go down
Dobroman
мега мечтател
мега мечтател
Dobroman



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyСря Май 16 2012, 14:15

Днес сутринта изгледах случайно някаква серия от нашето сериалче и онемях от ужас!?! С дублаж сериалът след смъртта на Ефе е направо отвратително тъп!?!Гледах 20 мин и се отказах.Тъжна история?!? Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyСря Май 16 2012, 14:35

Наистина тъжно,тъжно... сякаш не е нашият филм. Всичко ми изглежда съшито с бели конци.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyЧет Май 17 2012, 14:29

Много тъпо завършване на сезона и още по - тъпо (благодарение на бтв) започване на мини сезона. Наистина съм много , много разочарована!
Върнете се в началото Go down
RumkaMincheva
Упорито магаре
Упорито магаре
RumkaMincheva



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyЧет Май 17 2012, 16:15

Сега филма по БТВ след смъртта на Ефе епизодите имам предвид , по-скоро ги слушам , защото не мога да го трая с този дублаж. Гледам си домакинската работа и само пускам по едно ухо на музиката . Много скапана работа . Напълно подкрепям Добчо и Кали в мнението им за новите епизоди.
Върнете се в началото Go down
kali_diankova
Вярна до гроб
Вярна до гроб
kali_diankova



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyПон Май 28 2012, 12:40

Този Гювен как не го заболя устата да се зъби непрекъснато..... Мине ми е странна. Сценаристите явно съвсем са се чудили какво да правят щом чак двама нови актьори пуснаха за четири серии. С една дума БОЗА!
Върнете се в началото Go down
mimen4ence
Маймунски работи
Маймунски работи
mimen4ence



Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 EmptyСря Апр 20 2016, 01:49

Първия сериал на Даахан след Мечтатели започва на 15 май по Диема Фемили http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/04/kiraz-mevsimi-diema-family.html#more
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)    Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)  - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kavak Yelleri (Мечтатели) (vol.8)
Върнете се в началото 
Страница 15 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri 149 Bölüm
» Kavak Yelleri 150 Bölüm
» Kavak Yelleri 151 Bölüm
» Kavak Yelleri 165 Bölüm
» Kavak Yelleri 152 Bölüm

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
В света няма нищо по-ценно от общуването на човек с човек .  :: Мечтатели :: Kavak Yelleri-
Идете на: